هايک ويژن يکي از بزرگترين شرکت هاي فعال در زمينه توليد تجهيزات حفاظتي است و کار خود را از سال  2001 آغاز کرده است. افزايش کيفيت محصولات و بالابردن کيفيت توليد آن به طوري که امکان دسترسي مشتريان به محصولات کاملا با کيفيت را با قيمتي بسيار مناسب فراهم کند از اهداف اين شرکت است.


علاوه بردوربين هايک ويژن و دستگاه‌هاي ضبط ساير محصولاتي که در خط توليد هايک ويژن قرار دارند شامل: دستگاه هاي هيبريدي، سوئيچ شبکه، انواع لنز، منبع تغذيه، دستگاه توزيع کننده، دستگاه اينترکام، اکسس کنترل، دستگاه سنجش اثر انگشت، کارت هاي هوشمند الکترونيکي، ماژول هاي امنيتي، قفل هاي مغناطيسي و … مي باشد.


·         لنزهاي منحصر به فرد


·         ديد در شب  Exir


·         تراشه‌هاي فوق پيشرفته


·         Chipsetهاي اختصاصي


·         تکنولوژي POC


·         تکنولوژي هيبريدي از ويژگي محصولات هايک ويژن است.


هايک ويژن محصولات خود را بوسيله 4000 نماينده خود در 155 کشور جهان ارائه مي کند. ميزان فروش دوربين مدار بسته هايک ويژن در سال 2016، بيش از 4000 ميليون دلار و ميزان فروش دوربين مدار بسته هايک ويژن در سال 2017، بيش از 5000 ميليون دلار بوده است.


مي توان گفت هايک ويژن تنها برندي در ايران است که به صورت مشترک در پروژه ها کوچک (خانه ها، واحد هاي اداري و تجاري کوچک و …) و پروژه هاي بسيار بزرگ (پالايشگاه ها، کارخانه هاي بزرگ و …) مورد استفاده قرار مي گيرد. همواره در ليست ده برند برتر دوربين مداربسته در جهان قرار داشته است. دوربين مداربسته هايک ويژن در بازار ايران برند پرطرفداري محسوب مي گردد زيرا کيفيت محصولات آن به نسبت قيمتشان بسيار مقرون به صرفه است. دوربين مداربسته هايک ويژن در انواع متفاوتي توليد مي گردد و داراي تنوع بالايي است. يکي از مزيت هاي دوربين مداربسته هايک ويژن اين است که در ايران داراي نمايندگي رسمي است و با خدمات پس از فروش و گارانتي عرضه مي شود.


شرکت دوربين مارکت ارائه دهنده دوربين هاي مدار بسته، دستگاه دي وي آر و پکيج هاي دوربين مدار بسته و کابل هاي رابط مي باشد. دوربين مارکت مشاور، طراح و مجري است و به صورت آنلاين خدمات رساني مي نمايد.


 مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Elizabeth Sunny Dianna Jack CALANGO BIKERS ► o▌ استان قدس ▌ o ◄ پوشک بچه ببم سايز5 Kim Nick تاتاپ